ONE MORE KOZMETİK

Lumiere by One More;
Kozmetik sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulmuştur. Doğal güzelliğinizi, doğal içerikli ürünlerle desteklemek Lumiere ailesini çok mutlu ediyor.

Lumiere'i diğerlerinden ayıran en önemli özelliği; TTS Teknolojisi'ni kozmetik sektörüne de taşıyarak patch formatında bir ürün ile sektöre hızlı bir giriş yapmasıdır. Collagen Patch by Lumiere; Kolajen desteğinin en pratik, en etkili hali olarak hafızalarda yerini aldı bile!

HAIR REPAIR MASK

Hair Repair Mask

Hair Repair Mask by Lumiere; her saç tipinin kullanımına uygun olan durulanmayan saç bakım kremidir. Gördüğü işlemler ya da dış etkenler nedeniyle yıpranmış saçlarınızın eski sağlığına ve ışıltısına kavuşmasını sağlar. Saçı kökten uca besler ve direncini artırır.

Özel geliştirilmiş formülü sayesinde; saçın ihtiyacı olan nemi sağlar, elektriklenmesini önler. Böylece saça ipeksi bir görünüm verir ve kolay şekil almasını sağlar.

HAIR REPAIR SHAMPOO

Hair Repair Shampoo

Hair Repair by Lumiere ailesi sağlıklı uzayan, güçlü, dolgun ve parlak görünen saçlara sahip olmanız için harika bir formül geliştirdi. Saç bakım şampuanı ve saç bakım maskesi ile beraber saç bakımında yepyeni bir çağ başlıyor!

ANTI-AGING EYE MASK

Anti-Aging Eye Mask

Lumiere by One More ailesi, göz altı torbaları için özel bir formül geliştirerek Anti-Aging Eye Mask’ı sizlerle buluşturdu.

Anti-Aging Eye Mask by Lumiere; cilt fonksiyonlarını düzenleyerek uygulanan bölgeye parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Kırışıklık önlemeye karşı yardımcı olur. Eye Mask’ın en etkin özelliği çeşitli nedenlerle oluşan göz altı torbası görünümünü minimuma indirmektir.

FACE LIFTING MASK

Face Lifting Mask

Yüz kaslarının zaman içerisinde esnemesi, yetersiz su tüketimi, vitamin ve mineral eksikliği, hızlı kilo alıp verme, depresyon, yanlış uyku pozisyonu gibi nedenler ile cilt yüzeyinde sarkmalar meydana gelir. Bu sarkmalara Face Lifting Mask ile keyifle müdahale ediyoruz!

COLLAGEN PATCH

COLLAGEN PATCH

COLLAGEN'e Cildin yaşlanmasmı durduran, kırışıklıkları gideren, saçları ve tırnakları güçlendiren doğal bir aminoasittir.

ANTI-AGING MASK

ANTI - AGING MASK

Toplam 14 adet mucizevi cilt dostu ürünün karışımından oluşan Lumiere, İçeriğindeki kolajen bandı ve yüz maskesi ile doğal botoks etkisi yaparak sizi kısa sürede genç bir görünüme kavuşturuyor.