ANTI-AGING MASK

ANTI - AGING MASK

Toplam 14 adet mucizevi cilt dostu ürünün karışımından oluşan Lumiere, İçeriğindeki kolajen bandı ve yüz maskesi ile doğal botoks etkisi yaparak sizi kısa sürede genç bir görünüme kavuşturuyor.

LUMİERE ANTİ-AGİGN MASK

ALOE BARBEDENSIS Cildin en büyük destekçilerinden olan aloe vera, güneş nedeniyle oluşan yanık ve lekelenmelerin kısa
sürede geçmesini sağlıyor. içindeki protein, mineral ve vitaminler sayesinde kolojen üretimini artırıyor,
bu da cildin yaşlanmasını geciktiriyor.

HYALURONIC ACID
Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar.
Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunucollagen path engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve

Doğal Botoks Etkisi

Toplam 14 adet mucizevi cilt dostu ürünün karışımından oluşan Lumiere, İçeriğindeki kolajen bandı ve yüz maskesi ile doğal botoks etkisi yaparak sizi kısa sürede genç bir görünüme kavuşturuyor.

Cilde Gerginlik Verir

Yaşlanma süreciyle birlikte azalan kolajen ve elastik liflerin sıkılaşmasına katkı sağlayarak cildin esneklik ve gerginlik hissini yeniliyor.

Kırışıklıklarda Azalma Sağlar

Lumiere’i düzenli kullandığınızda 4-5 hafta içinde kırışık görünümde azalmayı fark edeceksiniz, 3 aylık kullanım sonunda ise gözeneklerde sıkılaşma etkisini gözle görülür bir şekilde fark etmeniz mümkün.

Lumiere ile Yaşlılık Tarihe Karışıyor

Kaşlar aşağı indi, gözaltında şişlikler, alın, göz ve ağız çevresinde çizgiler belirdi, yanaklar çökmeye ciltte lekeler oluşmaya başladı, eyvah yaşlanıyor muyum?

Genetik ya da çevresel etkenler; kim ne derse desin hepimiz yaşlanıyoruz, ama üzülmeyin bu tip yaşlanmalar Lumiere ile ertelenebilir.

Toplam 14 adet mucizevi cilt dostu ürünün karışımından oluşan Lumiere, İçeriğindeki kolajen bandı ve yüz maskesi ile doğal botoks etkisi yaparak sizi kısa sürede genç bir görünüme kavuşturuyor. Yaşlanma süreciyle birlikte azalan kolajen ve elastik liflerin sıkılaşmasına katkı sağlayarak cildin esneklik ve gerginlik hissini yeniliyor.

Nasıl kullanılır?

Transdermal dalga teknolojisi ile üretilen Lumiere, yapıştırılacak yer temizlendikten sonra kuru bölgeye direkt olarak yapıştırılır. Bandın içerisinde bulunan bitkisel besin değerleri vücudun ihtiyaç duyduğu kadarını 48 saat boyunca yavaşça emer. Emilen bu besin değerleri hiçbir kayba uğramadan kılcal damarlardan kana karışır, üstelik ne eksik ne de fazla; vücudun ihtiyacını alıp kanalları kapatır. Böylece günlük vitamin desteğimiz karşılanmış olur.

İlaç olmadığı için mide, karaciğer ve böbrekte hiçbir hasara yol açmaz. Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçınılmalıdır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmaz.

Transdermal dalga teknolojisi nedir?

Hap almak veya iğne olmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir yöntemdir. Etken maddelerin bir bant yüzeyine yerleştirilmesi ve deriye yapıştırıldığı anda kılcal damarlardan geçerek direk hücresel olarak etki sağlaması yoludur. Özetle; yapıştır ve güzelleş, işte bu kadar basit…

Lumiere içeriğinde iki ayrı ürünle birlikte sunuluyor: Kolajen bant ve yüz maskesi…

Yüz maskesi içeriği: (Haftada 2 kere 15 dakika kullanılır)

Aloe Barbadensis: Güneş yanığı ve cilt tahrişlerinde oldukça faydalıdır. Sivilceleri ve egzamayı iyileştirir. Kırışıklıkları doldurur. Cildi nemlendirir, yeniler ve iltihabı önler.

Hyalüronik Asit: Ağırlığının bin katı kadar su molekülünü üzerine çekerek, tutabilir, bu sayede cildi esnetir, nemlendirir. Pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cilt kırışıklıklarını giderir ve yaraları iyileştirir. 4-6 hafta kullanıldığında etkisi artar.

Lesitin: Hücre zarına esnekliğini veren madde olarak bilinir. Cilt sorunları yaşayanlarda olağanüstü olumlu etkileri gözlemlenmiştir. A, E ve fosfor bakımından zengin olduğu için cildin nem dengesini düzenler. Yaşlanma etkilerini azaltır, lekeleri giderir. Sivilce, egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Retinol: Kolajen ve elastin proteinlerini güçlendirir. Akneleri ve sivilceleri iyileştirir, kırışıklıkları giderir. Cilt tonundaki farklılıkları eşitler.

Ginseng: Bitkisel bir toniktir. Cilt hücrelerine daha fazla oksijen gitmesine yardımcı olur, yağ ve nem dengesini sağlar. Ciltteki koyu lekeleri açar, yorgun görüntüyü giderir. Antioksidan özelliği ile hücre yenilenmesini destekler. Göz çevresindeki halkaların giderilmesinde etkilidir.

Peptit: Ciltteki proteinlerin temel taşıdır. Kırışıklıklar, lekeler ve renk eşitsizliğini giderir. İnce çizgileri yok eder. Cilde gençlik ışıltısı katar. Sarkma sorunlarını giderir.

Sodyum askorbil fosfat: C vitaminidir. Cildin kolajen yapısını artırır. Cilt lekelerini hafifletir, yara ve izleri iyileştirir, cildi parlatır ve korur.

Organik yağlar

geldoy-whatsapp-butonu