MELATONIN PLUS

MELATONIN PLUS

Melatonin beynimizde salgılanan bir tür hormondur. Beyinden kan yoluyla bütün vücudumuza kolayca yayılabilir. Bu nedenle de bütün vücudumuzu etkileyebilmektedir.

ONE MORE MELATONIN PLUS

One More Melatonin Plus nedir?

Melatonin beynimizde salgılanan bir tür hormondur. Beyinden kan yoluyla bütün vücudumuza kolayca yayılabilir. Bu nedenle de bütün vücudumuzu etkileyebilmektedir. Uzunca bir süredir faydaları bilinen melatonin son dönemde tekrar gündemde. Uyku düzenleyici ve anti aging etkisi, migrene karşı koruyuculuğu faydalarının sadece birkaçıdır. Hepimiz yüksek miktarda melatonin ile doğuyoruz ve o nedenle uyku süremiz bebeklik dönemimizde çok uzun. Yaşlandıkça, stresten, düzensiz ve inorganik beslenmeden, kirli hava koşularından dolayı azalan melatonin hormonu nedeniyle uyku süremiz kısalırken, uyku düzenimiz de bozulmaya başlıyor.

One More Melatonin Plus İçeriği
Melatonin, Melatonin ve migren: Yapılan araştırmalar melatoninin migren üzerinde de olumlu etkisini destekliyor. Düzenli olarak melatonin alan kişilerin daha az migren ataklarına maruz kaldıklarını öne sürüyor bu araştırmalar. Kalbi rahatlatıyor: Geceleri uykuda kalp daha yavaş atıyor ve kan basıncımız daha düşük. Uyku düzeni bozulduğunda, bu fonksiyonlar da bozuluyor. Melatonin üretiminin zengin olduğu kişilerde beyin kalp atışlarını ve kan basıncını çok daha iyi kontrol edebiliyor. Melatonin tıkalı damarları açıyor: Melatonin, diğer bütün antioksidanlar gibi, kolesterol seviyesini düşürüyor. Araştırmalar melatonin seviyesi düşük kişilerde tıkalı damar oranının daha yüksek olduğunu gösteriyor. Gece boyunca vücutta melatonin seviyesi yüksekken kanda kan pıhtısı oluşumu çok daha az görülüyor. Kanserle savaşıyor: Göğüs ve prostat kanserleri hormonlara bağlı. Araştırmalar bu iki tip kanserin de vücuttaki düşük melatonin seviyesine bağlı olabileceğine işaret ediyor. Melatonin hasta kişinin daha rahat ve iyi bir uyku uyumasına yardım ederek vücudun kanserle savaşmasını ve şifa bulmasını kolaylaştırıyor. Moral düzeltici: Melatonin düzeyi düşük pek çok kişide depresyon görülebiliyor. Depresyonu tedavi edici ilaçların çoğu zaten aynı zamanda melatonin üretimini harekete geçirtici ilaçlar. Bunlarla beraber, migren, Alzheimer, Parkinson, Hipertansiyon ve kanser profilaksisi (meme, karaciğer, beyin) için yararlı olduğu bilinmektedir.


Gül yağının faydaları


Cildi kirden, yağdan arındırır.
Ciltte oluşan güneş ve gebelik lekelerinin görünümünü hafifletir.
Gözde kanlanma veya göz nezlesi gibi sorunlara iyi gelir.
Doğal makyaj temizleyicisi olarak kullanabilirsiniz.
Cildi canlandırır, gençlik kazandırır.
Gül yağı ile karın bölgesine masaj yapılırsa kabızlık sorunu hafifler.
Alerjik cilt sorunları, egzama ve açık yaralarda tedavi edici rolü vardır.
Antiseptik özelliğinden dolayı mikropları öldürmekte etkilidir.
Ciltte her hangi bir sebeple oluşan kızarıklıkları hafifletir.
Nefes darlığı, astım, kronik öksürük gibi sorunları azaltır.
Kas ağrıları, burkulma, ödem gibi sorunlarda gül yağı ile masaj ya da kompres önerilir.
Sindirim sistemi fonksiyonlarını hızlandırır.
Huzur verir ve stres durumunda kişiyi rahatlatır.Lavanta Özü Yağı

Lavanta Özü Yağı;
Cinsel gücü arttırır ve cinsel isteği kamçılar
Uykusuzluğa iyi gelir
Sinirleri yatıştırır
Merkezi sinir sistemi ve üst solunum sinir sistemini olumlu etkiler
İshale iyi gelir
Mide ve bağırsak rahatsızlıklarında tedavi edici etkisi vardır
Migren ve baş ağrılarında etkilidir
İştah açar
Sindirim sistemini uyarır ve yatıştırır
Kan basıncı düşük olan kişilerin basıncını dengeler
Siniri zayıf olan kişilerin sinirlerini yatıştırır

Kaliteli Bir Uyku

Uyku hapları ile sahte bir uyku yerine Melatonin Plus ile gerçek ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Güçlü Bir Antioksidan

Epifiz bezi tarafından yalnızca karanlıkta salgılandığı için “uyku hormonu” olarak da bilinen melatonin çok güçlü bir antioksidan ve biz uyurken beynimizi tamir etmekle görevli. Kanser, kalp krizi, yüksek tansiyon, felç, Alzheimer, Parkinson, depresyon, obezite, öğrenme güçlüğü, hafıza geriliği, uyurgezerlik, uyku apnesi, huzursuz bacak sendromu gibi rahatsızlıklardan bizi koruyan güçlü bir zırh.

REM Uykusuna Yardımcı

Melatonin hormonu salgılanmasına yardımcı olan Melatonin Plus, beyin hücrelerinin dolayısıyla hafızamızın yenilendiği REM uykusuna geçişte yardımcı. Böylelikle sağlıklı bir zihne kavuşmanın yollarını açan bir anahtar.

Uykusuz Gecelere Son

Birçok hastalığın kaynağının düzensiz uyku olduğunu bilseydiniz yine de uykuya direnir miydiniz?

Düzensiz ya da yanlış saatlerde uyumaya neden olan, yaydığı mavi ışık ile bünyemizi bozan dikkat dağıtıcı ve oyalayıcılar televizyon,

bilgisayar, cep telefonu ise malum bütün gün hepimizin etrafında ve melatonin hormonumuzun çalışmasına büyük engel oluşturuyorlar.

Epifiz bezi tarafından yalnızca karanlıkta salgılandığı için “uyku hormonu” olarak da bilinen melatonin çok güçlü bir antioksidan ve biz uyurken beynimizi tamir etmekle görevli. Kanser, kalp krizi, yüksek tansiyon, felç, Alzheimer, Parkinson, depresyon, obezite, öğrenme güçlüğü, hafıza geriliği, uyurgezerlik, uyku apnesi, huzursuz bacak sendromu gibi rahatsızlıklardan bizi koruyan güçlü bir zırh. Görme engelli insanların kansere yakalanma oranlarının neredeyse sıfır olması da melatonin hormonunun önemini perçinleyen bir bilgi olsa gerek.

Şimdi uyku hapları ile sahte bir uyku yerine Melatonin Plus ile gerçek ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Nasıl kullanılır?

Transdermal dalga teknolojisi ile üretilen Melatonin Plus, yapıştırılacak yer temizlendikten sonra kuru bölgeye direkt olarak yapıştırılır. Bandın içerisinde bulunan bitkisel besin değerleri vücudun ihtiyaç duyduğu kadarını yavaşça emer. Emilen bu besin değerleri hiçbir kayba uğramadan kılcal damarlardan kana karışır, üstelik ne eksik ne de fazla; vücudun ihtiyacını alıp kanalları kapatır.

İlaç olmadığı için mide, karaciğer ve böbrekte hiçbir hasara yol açmaz. Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçınılmalıdır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmaz. Melatonin Plus yalnızca uyurken kullanılır.

Transdermal dalga teknolojisi nedir?

Hap almak veya iğne olmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir yöntemdir. Etken maddelerin bir bant yüzeyine yerleştirilmesi ve deriye yapıştırıldığı anda kılcal damarlardan geçerek direk hücresel olarak etki sağlaması yoludur. Özetle; yapıştır ve uyu, işte bu kadar basit… Ürün İçeriği

Lavanta özü yağı: Sinirleri yatıştırma etkisi sayesinde rahat uyumaya yardımcıdır. Migren, baş ağrısı, kas ve eklem ağrılarını hafifletir. Kan, böbrek ve ciğerleri temizler, bakterileri yok eder. Mide bulantısını geçirir. Yanık acılarını azaltır, iyileştirir. Solunum sıkıntılarını giderir. Depresyonu azaltır, cinsel isteği artırır.

Gül özü yağı: Rahatlık ve ferahlık verir. Kan dolaşımı rahatsızlıklarını giderir, bağışıklığı güçlendirir. Doğal ağrı kesicidir, kas ağrılarını giderir, stresi azaltır, nefes darlığı, astım, öksürük gibi solunum yollarındaki sıkıntıları giderir, mikropları öldürür, sindirim sistemini düzenler, menopoz etkilerini hafifletir, Alzeimer’ı geciktirir. Cildi güzelleştirir.

Melatonin: Hücreleri yeniler, vücut ısısını ve hormonları düzenler, bağışıklık sistemini güçlendirir. Kulak çınlamasını giderir. Alzheimer düşmanıdır. Antioksidandır, iltihaplanmayı azaltır, yağ hücrelerini düzenler. Göz sağlığını iyileştirir, reflüye iyi gelir.

geldoy-whatsapp-butonu

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp