OMEVIA

OMEVİA

Omega-3 vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitlerindendir. öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleri ile aynı olmadığı bilinmelidir balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağları tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.

ONE MORE OMEVIA

Omevia


Omega3 - CoQ10 - DHEA - Pregnenolone - Omega 3

Omega-3 vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitlerindendir. öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleri ile aynı olmadığı bilinmelidir balık yağı alırken de EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağları tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.
Omega 3 yağ asitleri vücudumuzda almanız gereken temel yağlardır
Bu inanılmaz derecede sağlıklı yağların vücudunuz ve özellikle beyniniz için önemli faydaları vardır
Bununla birlikte standart bir Batı beslenme düzeni uygulayan çoğu insan yeteri kadar Omega-3 alınmamaktadır Omega-3 yağ asitleri beslenme ile alınması gereken çoklu doymamış yağ ailesidir Omega-3 yağ asitleri dünyadaki en kapsamlı çalışılmış besinler arasındadır vücuttaki çeşitli sistemlerin sağlığı için fazlasıyla önemli yararları olduğu gösterilmiştir

COQ10
CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10 hücreleri de enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri, vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur.
Araştırmalar CoQ10’un vücutta birçok önemli rol oynadığını göstermiştir. Temel işlevlerinden biri, hücrelerimizde enerji üretmeye yardımcı olmaktır.
Koenzim Q10 hücreler içinde enerji transferine katılan adenosin trifosfatın (ATP) yapımında rol oynar.
Diğer önemli rolü ise bir antioksidan olarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır.
Aşırı miktardaki serbest radikaller, normal hücre fonksiyonuna müdahale edebilecek oksidatif hasara neden olurlar. Bunun birçok sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir.


YAŞLANMA ETKİLERİNDE SAVAŞÇI


Omega-3 yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır.
Koenzim Q10 ile Omega-3 bir araya geldiği zaman,vücudu doğal bir şekilde korur ve yaşlanma etkilerini en aza indirir.
Ayrıca Yaşlılıkta sık karşılaşılan beyin fonksiyonlarının azalması ile ortaya çıkan unutkanlığa karşı da etkilidir yaşlanma süresine Dinç dinamik ve sağlıklı girme adına Omega 3 ve Koenzim Q10 bileşimi, doğal destekçi konumunda olacaktır.


Omega 3 yağ asitleri zihinsel ve fiziksel gelişimi için önemlidir ve yıl boyunca kullanılması önerilmektedir. vücudun üretemediği ve dışarıdan alınması gereken Omega 3 yağ asitlerinin mevsimsel olarak bırakılmaması veya ara verilmemesi gerekmektedir.

Metabolizmayı Canlandırır

Zihinsel ve fiziksel gelişimi destekleyerek hastalıkları ve yaşlanmayı tarihe karıştıran Omevia, vücudun günlük vitamin ihtiyaçlarını karşılayarak metabolizmayı canlandırır. Vücudu kansere, kalp ve damar hastalıklarına, hipertansiyon ve sinirsel bozukluklara karşı korumaya alır.

Üreme Sağlığını Korur

Erkeklerde sperm kalitesini artırmanın yanı sıra kadınlarda yumurta sayısının düşmesini önler, üreme sağlığını korur. Regl ve menopoz dönemindeki sıkıntıları giderir. Omevia, yaşlılarda ise Alzheimer, Parkinson ve görme kaybına engel olur. Beyin gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra hiperaktivite gibi hastalıkların oluşumunu baskılayan ürünü çocuklar bile rahatlıkla kullanabilir.

Düzenli Kullanılmalı

Omega 3 ve Kuenzim Q10 vücutta üretilmediği gibi depolanmaz da. Bu yüzden kadın, erkek, çocuk, yaşlı herkes tarafından gıda ya da takviyelerle düzenli olarak alınması gerekir.

Omevia'da Yok Yok

Beynin gıdası Omega 3 ve enerji üretici Koenzim Q10’un mucizevi etkisinin bir araya geldiği Omevia’da yok yok…

Zihinsel ve fiziksel gelişimi destekleyerek hastalıkları ve yaşlanmayı tarihe karıştıran Omevia, vücudun günlük vitamin ihtiyaçlarını karşılayarak metabolizmayı iyileştirir. Vücudu kansere, kalp ve damar hastalıklarına, hipertansiyon ve sinirsel bozukluklara karşı korumaya alır. Beyin ve akciğer rahatsızlıklarında etkilidir. Hücresel enerji üretimi, karaciğer yağlanması, kemik ve eklem sağlığı, migren, uyku problemleri, depresyon, adet sancısı, detoks etkisiyle kilo verme ve kas kütlesinde artışa yardımcı bir üründür.

Erkeklerde sperm kalitesini artırmanın yanı sıra kadınlarda yumurta sayısının düşmesini önler, üreme sağlığını korur. Regl ve menopoz dönemindeki sıkıntıları giderir. Omevia, yaşlılarda ise Alzheimer, Parkinson ve görme kaybına engel olur. Beyin gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra hiperaktivite gibi hastalıkların oluşumunu baskılayan ürünü çocuklar bile rahatlıkla kullanabilir. Boy uzama döneminde uzmanlar tarafından tavsiye edildiği de bilinmektedir.

Omega 3 ve Kuenzim Q10 vücutta üretilmediği gibi depolanmaz da. Bu yüzden kadın, erkek, çocuk, yaşlı herkes tarafından gıda ya da takviyelerle düzenli olarak alınması gerekir.

Nasıl kullanılır?

Transdermal dalga teknolojisi ile üretilen Omevia, yapıştırılacak yer temizlendikten sonra kuru bölgeye direkt olarak yapıştırılır. Bandın içerisinde bulunan bitkisel besin değerleri vücudun ihtiyaç duyduğu kadarını 24 saat boyunca yavaşça emer. Emilen bu besin değerleri hiçbir kayba uğramadan kılcal damarlardan kana karışır, üstelik ne eksik ne de fazla; vücudun ihtiyacını alıp kanalları kapatır. Böylece günlük vitamin desteğimiz karşılanmış olur.

İlaç olmadığı için mide, karaciğer ve böbrekte hiçbir hasara yol açmaz. Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçınılmalıdır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmaz.

Transdermal dalga teknolojisi nedir?

Hap almak veya iğne olmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir yöntemdir. Etken maddelerin bir bant yüzeyine yerleştirilmesi ve deriye yapıştırıldığı anda kılcal damarlardan geçerek direk hücresel olarak etki sağlaması yoludur. Özetle; yapıştır ve iyileş, işte bu kadar basit…

Ürün İçeriği

Omega 3: Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kanser, kalp ve damar hastalıklarından korur. Kan şekerini düzenler. Beyin, göz, sperm ve cilt hücrelerinde etkilidir. Depresyon tedavisini destekler, Alzheimer riskini azaltır. Dikkati ve konsantrasyonu artırır. Kas-iskelet sistemi için faydalıdır. Tüm yaş gruplarına önerilir.

Koenzim Q10: Kalp, böbrek, karaciğer ve pankreasın büyük gereksinim duyduğu, hücrelerin vazgeçilmezi bir bileşendir ve elektron taşımakla görevlidir. Birçok vitamini bünyesinde bulundurur. Enerji verir, yaşlanmayı yavaşlatır ve yaşlılık problemlerinin önüne geçer. Antioksidan etkisi vardır. Meme kanserinde, kalp ve damar hastalıklarında, Alzheimer ve Parkinson’da, kısırlıkta, yüksek kolesterol sorunlarında iyileştirici etkisi kanıtlanmıştır.

DHEA: Testosteron ve östrojen adı verilen cinsiyet hormonlarını üreten Steroid hormonlardandır. 30 yaşından sonra azalmaya başladığı için takviyesi önemlidir. İktidarsızlık gibi cinsel işlev bozukluklarını hafifletmede, yaşa bağlı kısırlıkta, kemik erimesinde ve cilt hücrelerinin yenilenmesi sorunlarında yardımcıdır. Bunların yanında; bağışıklık sistemini güçlendirdiği, bilişsel işlevleri ve kas gücünü geliştirdiği bilinmektedir.

Pregnenolone: Gençlik hormonu olarak bilinir. Hafızayı güçlendirir. Depresyon, Şizofreni, Alzheimer gibi hastalıkları önler. Kilo vermeye, kas gelişimine ve cinsel hareketliliğin artmasına destekte bulunur. Bunların yanında, adet öncesi ve menopoz semptomlarında ve alerjilerde etkilidir.

geldoy-whatsapp-butonu

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp