PAINLESS NIGHT GLU

PAINLESS NIGHT GLU

One More Painless Night GLU, içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar.

ONE MORE PAINLESS NIGHT GLU

One More Painless Night GLU, içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar. Enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknolojisi, önümüzdeki dönemlerde, güvenli olması açısından, enjeksiyon yönteminin de önüne geçecektir. İçeriğindeki bu değerli maddeler ile, One More Painless Night GLU’yu, bir şifa deryası olarak adlandırabiliriz. Kliniğime gelen hastalarıma bizzat kullandırdığım One More Painless Night GLU, önümüzdeki yıllarda binlerce kişinin sıkıntısına çözüm olacaktır.

DR MARZİYE DZADAHIDZE

İÇ HASTALIKLARI & AKAPUNKTUR UZMANI

ONE MORE INTERNATIONAL BİLİM KURULU ÜYESİ

Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği One More Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür. Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’ Hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum…

Dr. DUHA SERTKAYA

Referans

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4593794/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26843818

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10050562

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16766878

Painless Night Glue 25 Adet

Vücut Ağrılarına Son

Doktor kontrolü olmadan kullandığımız ağrı kesiciler ya da vitamin hapları hayati organlarımız olan mide, karaciğer ve böbreklerde hasara neden olabilmektedir. Painless Night Glu ise transdermal dalga teknolojisi dediğimiz; deriye bant yapıştırma yoluyla vücut ağrılarını giderir ve Bovis enerjisini yükselterek dinçleştirir.

Bovis Enerjisini Artırır

Sağlıklı bir insanın frekansı 6,500 Bovis birimdir. Televizyon ya da bilgisayar karşısında vakit geçiriyorsanız, cep telefonu ayrılmaz bir parçanız olmuşsa Bovis enerjiniz düşecektir. Bu oran, 4,000 Bovis altına düştüğünde ise hastalıklar baş göstermeye başlayacaktır. Painless Night Glu’ya sadece dokunarak bile frekansınız 85,000 Bovis birime ulaşabilmektedir.

Hangi Ağrılarda Kullanılır?

“Vücut ağrılarım var”, “uyanamıyorum”, “halsiz ve mutsuzum” diyenlerden misiniz? Ağrılardan ve yorgunluktan kurtulmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek mi istiyorsunuz? O zaman Painless Night Glu tam size göre! İlaç kullanması sakıncalı olan kronik böbrek, karaciğer ve mide rahatsızlığı olanlar rahatlıkla kullanabilirler. Bunun yanında; baş, ense ve boyun ağrılarında, bel ve omurilik rahatsızlıklarında, adet sancılarında, migrende ve bacak ağrıları ve variste etkilidir.

Transdermal dalga teknolojisi nedir?

Hap almak veya iğne olmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir yöntemdir. Etken maddelerin bir bant yüzeyine yerleştirilmesi ve deriye yapıştırıldığı anda kılcal damarlardan geçerek direk hücresel olarak etki sağlaması yoludur. Özetle; yapıştır ve iyileş, işte bu kadar basit…

Nasıl kullanılır?

Transdermal dalga teknolojisi ile üretilen Painless Night Glu, yapıştırılacak yer temizlendikten sonra kuru bölgeye direkt olarak yapıştırılır. Bandın içerisinde bulunan bitkisel besin değerleri vücudun ihtiyaç duyduğu kadarını 48 saat boyunca yavaşça emer. Emilen bu besin değerleri hiçbir kayba uğramadan kılcal damarlardan kana karışır, üstelik ne eksik ne de fazla; vücudun ihtiyacını alıp kanalları kapatır.

İlaç olmadığı için mide, karaciğer ve böbrekte hiçbir hasara yol açmaz. Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçınılmalıdır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmaz.

Faydaları nedir?

One More Painless Night Glu; bütün vücut ağrılarında kullanılabildiği gibi aynı zamanda bağışıklık sistemimizi güçlendirerek enerji verir. Nasıl mı?

 • Hastalıklara karşı direncimiz artar,
 • Sağlıklı hücre üretmeye başlarız,
 • Eklem ve iç organ ağrılarımız hafifler,
 • Kan dolaşımımız hızlanarak kalp ve damar sağlığımız korunur,
 • Kanser türlerine karşı bağışıklık sistemimiz kendini korumaya alır,
 • Soğuk algınlığı ve gribi daha rahat atlatırız,
 • Cinsel performansımız artar,
 • Regl ağrılarımız ciddi oranda azalır,
 • Menopoz döneminde gerçekleşen fiziksel ve psikolojik sıkıntılarımız hafifler,
 • Daha iyi zihinsel performans ve konsantrasyon sağlamaya başlarız,
 • Spor yaparken daha enerjik oluruz dolayısıyla daha kısa sürede forma gireriz.
 • Kaliteli bir uykuya kavuşuruz.

İçeriğinde ne var?

Kore kırmızı ginseng: Yaşlanma etkilerini geciktirici antioksidan ve insülin içerir. Bu özelliği sayesinde kanserle savaşır ve vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Yorgunluğa ve halsizliğe iyi gelir ve vücudun enerjisini yükseltir.

Gümüş iyonlar: Mikroplara karşı en etkin antibiyotiktir, parazitleri de yok eder. Yaralarda ve yanıklarda hızlı iyileşme sağlar. Sindirim şikayetlerini azaltır. Bunama ve Alzheimer rahatsızlıklarında gümüş iyonu eksikliğinin önemli bir sebep olduğu bilinmektedir.

Germanyum: En önemli antioksidanlardan biridir. Bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur, yaşlanmayı geciktirir, kandaki pH, potasyum, kalsiyum, ürik asit, trigliserit ve bilirubin seviyelerini düzenler.

Glucosamin saponin: Deniz kabuklularından elde edilen aminoşeker maddesidir. Eklem, kemik ve kas ağrısını ve iltihaplanmayı en aza indirerek rahat hareket sağlar.

Kalsiyum: Kalsiyum, kemik, diş ve cilt sağlığı için çok önemli olan bir mineraldir. Kalp atışı dahil kas kasılmalarını düzenler, kanın pıhtılaşmasını sağlar, sinir uyarılarını iletir.

Magnezyum: Enerji depolama ve metabolizma için önemli olan bu mineral vücuttaki asidi dengeler. Kas ve kemik sistemi için oldukça önemlidir. Magnezyum kalsiyum minerali ile beraber kemik ve kaslarda etkinlik gösterir. Kalsiyum kasın kasılmasını sağlarken magnezyum gevşemesinde yardımcı olur.

Potasyum: Yüksek tansiyon, kalp krizi ve inmeleri önler. Böbrek taşı oluşumu ve kemik erimesinin de önüne geçer.

resim_2021-11-26_142230

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp