SLIM STYLE

SLIM STYLE

One More Slim style, bir ilaç değildir. Dengesiz beslenmeyi kontrol eden, metabolizmayı harekete geçirerek hızla dengeleyen, fazla beslenmeyi sınırlayan ve bu pulu büyüklüğünde topical(cilt yüzeyine) uygulanan bir banttır. Her kutu 30 adet bant içerir ve günde 1 adet olmak üzeri minimum 1 ay süreyle omuz, sırt, bel ve bacak bölgelerine yapıştırılır.

ONE MORE SLIM STYLE

One More Slim style, bir ilaç değildir. Dengesiz beslenmeyi kontrol eden, metabolizmayı harekete geçirerek hızla dengeleyen, fazla beslenmeyi sınırlayan ve bu pulu büyüklüğünde topical(cilt yüzeyine) uygulanan bir banttır. Her kutu 30 adet bant içerir ve günde 1 adet olmak üzeri minimum 1 ay süreyle omuz, sırt, bel ve bacak bölgelerine yapıştırılır.

One More Slim Style’ın Amacı

Size “Doğanın Hediyelerini” ulaştırarak yardımcınız olmak ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlarda olan, dengeli beslenme ve spora bir alternative sunmak için doğal bir destek sağlamaktadır.

Kilo Vermenın Faydaları
Kalp sağlığınızda, sıkıntı olma riski azalır,
Yüksek kan basıncı azalır,
Yorgun karaciğer rahatlar,
Uyku apnesi düzelir,
Kandaki yağ oranı dengelenir,
Açlık Diyetinin Zararları


Kalp ritmi bozulur,
Baş ağrısı oluşur,
Konsantrasyon bozulur,
Hipertansiyon ortaya çıkar ,
Bulantı ve kusma meydana gelir,

Kabızlık ve ishal durumu ortaya çıkar
Safra taşı oluşumu ortaya çıkar,
Kanda ürik asit oranı yükselir,
Yorgunluk görülür Saç dökülmesine neden olur. Günde 1’den fazla bant kullanıp daha çabuk sonuç alabilir miyim?

Hayır. One More en az 16 ila 24 saat yapışık kalmak üzere (uyku saati dahil) günde sadece 1 adet kullanılır.
İlaç kullanıyorum, One More Slim Style’da kullanabilir miyim?
Her zaman olması gerektiği gibi, sağlığınız ile ilgili her konuda herhangi bir şey kullanmadan önce, mutlaka doktorunuza danışmalısınız.


One More Slim Style ne kadar süre ile kullanmalıyım?
Kesin sonuç alabilmek için, özel menüsü ile birlikte en az 1 ay süre ile kullanmalısınız. İdeal “kilo hedefinize” bağlı olarak dilerseniz, bu süreyi uzatabilirsiniz.


İki kişi bir kutu One More Slim Style’lı paylaşabilir miyiz?
Hayır. Her bir kutu bir kişiliktir ve kullanım süresi toplam 1 ay olan 30 adet bant içerir.
Bu güne kadar diyet ilaçları, diyet menüleri, spor ve başka aklıma gelen her şeyi yaptım. Ancak kilo veremedim.

One More Slim Style’ın farkı nedir?
One More Slim Style’in en büyük farkı bir ilaç olmayışıdır. %100 doğal 3 ayrı içeriğe dayanan güçlü bir doğal yardımlaşma üçgenidir. Kısacası; yağ yakar, aşırı beslenmeyi sınırlar, enerji sağlar ve böylelikle sonuca ulaşır. One More Slim Style’ın amacı, size “doğanın hediyelerini” ulaştırarak yardımcınız olmaktır ve sağlıklı bir yaşam için “olmazsa olmazlardan” olan, dengeli beslenme ve spora bir alternative sunmak yerine, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için “doğal” destek sağlamaktır.


One More Slim Style’in yan etkileri var mıdır?
Bazı bünyelerde nadiren kabızlık görülebilir. Çok ciddi hastalıkları olanlar, kalp yetmezliği olanlar ve troit bezi hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdırlar.
Ben vejeteryanım. One More Slim Style’in bana özel bir menüsü var mıdır?
Evet. Günlük beslenmenizden çıkaracağınız birkaç gıda maddesi dışında, kendinize özel bir menü oluşturabilirsiniz.
Emziren anneler kullanabilir mi?
Emzirme döneminin ilk 6 ayında kullanılmaması tavsiye edilmektedir. 6. Ayını doldurmuş anneler kullanabilirler.


Ürünü regl döneminde de kullanabilir miyim?
Regl döneminde kilo verimi olmuyor. Bu süreçte kullanım ortasına denk gelirse, metabolizmanın dengelenme sürecinin yarıda kalmaması için, ara vermeden kullanıma devam ediniz. Ancak regl dönemi yakınsa ve henüz kullanıma başlamadıysanız, bu dönemin bitmesini bekleyip daha sonra başlamak, daha doğru olacaktır.


One More Slim Style ile bir ayda ne kadar kilo verebilirim?
“Normal” metabolizmaya sahipseniz, 8-12 kilo (test sonuçları kişilerin %89’unda normal metabolizma olduğunu göstermektedir), yavaş çalışan metabolizmaya sahipseniz 3-8 kilo verebilirsiniz.


Bölgesel kilo verebilir miyim?
Kesinlikle evet. Zaten One More Slim Style’ın bir özelliği de budur. Önce vücuttaki yağ birikimlerini acilen bulur ve bu bölgedeki yağları yakmak sureti ile kilo kaybına yol açar

Tokluk Hissi Verir

Tokluk hissi vererek, spor ve diyetin bir numaralı yardımcısı olan Slim Style, hayalinizdeki kiloya kavuşmanızı sağlıyor. Kandaki yağ oranını dengeleyen Slim Style, metabolizmayı hızlandırarak enerji veriyor.

Bölgesel Zayıflamada Yardımcı

Yüzde 100 doğal olan akıllı bandın en önemli özelliklerinden biri bölgesel kilo verdirmek. Basen, bel, göbek ya da bacak bölgelerine 24 saat boyunca yapıştırılan Slim Style, tüm diyet çeşitlerini deneyip aç kalmaktan şikayet edenlerin kurtarıcısı.

Sağlıklı Yaşama Doğal Destek

Slim Style, yağ yakar, iştah keserek aşırı yemeyi kısıtlar, enerji sağlar ve böylelikle sonuca ulaşır. Amacı, dengeli beslenme ve spora bir alternatif sunmak yerine, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için doğal destek sağlamaktır.

Ürün içeriği Guarana: Brezilya’da yetişen karaciğer dostu guarana, içeriğindeki metilksantin sayesinde tokluk hissi vererek iştah keser, yağ yakar, metabolizmayı hızlandırır ve ödem attırır. Antioksidan ve antibakteriyel etkisi vardır. Yüksek oranda kafein içerdiği için zihinsel performansı da olumlu etkiler ve yorgunluk, depresyon gibi belirtilerin azalmasında yardımcı olur. Solunum yollarını açma özelliği sayesinde astıma iyi gelir.

Garsinya Kamboçya: Güneydoğu Asya’da yetişen bitki, yağ oluşumuna neden olan enzimleri baskılar ve iştah azaltır.

Spirulina: Bir yosun türü olan spirulina, sindirim sistemini destekleyerek, bağırsakların çalışmasına yardımcı olur.

Demir, kalsiyum, magnezyum, çinko, selenyum ve B12 içerir.

Zencefil: Kan şekerini düşürür, yağ yakar, hazımsızlığı giderir. Ağrı, yüksek tansiyon, bulantı, kalp ve şeker hastalıklarında kullanımı yaygındır.

Yeşil Çay: İçerdiği kafein ile dolaşım sistemini düzenleyerek, yağ yakımını hızlandırır. Ödem söktürür, şişkinliği giderir. Kronik hastalıklar ve kanserin önlenmesinde etkilidir.

L Karnitin: Vücudun ürettiği doğal aminoasit olarak bilinir. Hayvansal gıdalarda, soya fasulyesinde ve avokodada bulunur. Enerji üretimini destekleyerek yağ yaktırır ve kas gelişimini destekler. İnsülini dengeler. İştah keser, yorgunluk giderir.

Palmitoyl Tripeptide: Üç ayrı aminoasitin birleşmesinden oluşur. Kolajen üretimi sağlar ve sağlıklı dokular oluşturur. Yaşlanmayı geciktirir, cildi güzelleştirir.

Nasıl kullanılır?

Transdermal dalga teknolojisi ile üretilen Slim Style, yapıştırılacak yer temizlendikten sonra kuru bölgeye direkt olarak yapıştırılır. Bandın içerisinde bulunan bitkisel besin değerleri vücudun ihtiyaç duyduğu kadarını 24 saat boyunca yavaşça emer. Emilen bu besin değerleri hiçbir kayba uğramadan kılcal damarlardan kana karışır, üstelik ne eksik ne de fazla; vücudun ihtiyacını alıp kanalları kapatır. Böylece günlük vitamin desteğimiz karşılanmış olur. İlaç olmadığı için mide, karaciğer ve böbrekte hiçbir hasara yol açmaz. Göz ve vücudun diğer hassas noktaları ile temastan kaçınılmalıdır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmaz.

Transdermal dalga teknolojisi nedir?

Hap almak veya iğne olmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir yöntemdir. Etken maddelerin bir bant yüzeyine yerleştirilmesi ve deriye yapıştırıldığı anda kılcal damarlardan geçerek direk hücresel olarak etki sağlaması yoludur. Özetle; yapıştır ve kilo ver, işte bu kadar basit…

geldoy-whatsapp-butonu

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp